• {{tel}}
  • {{mail}}

Derslerimiz

Genel Rusça Kursu

Genel Rusça Kursu

Kayseri Rusca Kursu

Birleşmiş Milletlerin 6 resmi dilinden biri olan Rusça ; ABD, Kanada, İsrail, Almanya, Polonya’da ve hatta Türkiye de toplam 260 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. Ayrıca dünyada 160 milyon’dan fazla insan tarafından anadil olarak konuşulmaktadır. Hangi ülkeye giderseniz gidin bütün kıtalarda Rusça konuşanlara rastlayabilirsiniz.

Komşumuz Rusya ve Avrasya ülkeleri ile her geçen gün artan sosyal etkileşimimiz ve ticaret hacmimizle; Rusya ile bağlantılı çalışan inşaat mühendisleri, iş adamları, diplomatlar, turizm ve tekstil gibi alanlarda çalışanlar / çalışmak isteyenler için Rusça bilmek neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir..

Yabancı dil olarak Rusça tercih eden kişiler, uluslararası firmalarda işe alım ve yerleştirme süreçlerinde özelikle tercih edilmektedir. İş başvurusunda Rusça konuşabildiğini belirten ve bunu sertifika ile belgelendirebilenler, iş başvurularında birçok alanda diğer adayların önüne geçmektedir.

Kısacası, hem Türkiye’de hem de Rusça konuşan ülkelerde çeşitli iş ve yatırım için Rusça bilmek benzersiz bir ayrıcalıktır. Siz de, Dünya Dil ve Akademi Rusça kursu ile bu benzersiz ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Kayseri Rusça kursu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Seviyenize göre ders alabileceğiniz ve size konuşma pratiği de verecek alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kayseri Rusça kurs takvimi ve ayrıntılı bilgi için bizi arayın.

 

 

rusca öğrenmek Kayseri Rusça kursları

 


Toplam Yorum (0)

Yorum Yazın