• {{tel}}
  • {{mail}}

Derslerimiz

Mesleki İngilizce

Mesleki İngilizce

Kayseri Mesleki İngilizce Kursu

Çalıştığınız iş sektöründe, Mesleki İngilizce zorunluluğu bulunabilir. İngilizce, temel gerektiren fakat bir o kadar da konuşması kolay bir dildir. Bu temel eğitimler alındıktan sonra, meslek grubunuza göre farklı İngilizce terimler ve İngilizce deyimler öğrenilebilir.

Mesleki İngilizce Eğitimleri öğrencinin gereksinimlerini ön plana alarak uzmanlar tarafından oluşturulan bir programdır. Günden güne gelişen iş dünyasında, dil gerekliliğinin farkına varılmalı ve özel sektörde kendinizi diğerlerinden ayırmanın en ayrıcalıklı yollarından birinin ise ikinci bir dil olduğunu bilinmelidir.

Sizde reel sektörler başta olmak üzere birçok iş sektöründe sıradan olmak yerine aranan kişi olmak istiyorsanız size uygun kampanyalardan yararlanın.

NOT: Mesleki İngilizce Eğitimi almak isteyen öğrencilerin belirli bir İngilizce seviyesinde olmaları zorunludur. Bu seviyeye ulaşabilmeleri için Genel İngilizce programlarında kendilerini geliştirip ardından mesleki İngilizce derslerine kayıt olmaları gereklidir.

Kayseri Mesleki İngilizce kursu hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsin.

 

 


Toplam Yorum (1)

Betül A...........

10.01.2020 | Cevapla

Konuşma dersleri çok verimliydi. Kendime güvenim geldi.Düşük seviyede derslere başladım ama öğretmenin tavsiyesi ile 1 üst seviye daha iyi geldi. Konuşmak için kendimizi zorlamamız gerekiyor. İngilizce konuşacak birileri olmazsa teorikte ne kadar iyi olursak olalım iş başa düşünce konuşamıyoruz. Konuşma derslerinde hiç çalışmasanız bile ani durumları nasıl kurtaracağınızı beyin öğreniyor. Zamanla zihinde çeviri yapmayı bıraktığımı görmek muhteşemdi.

Yorum Yazın