• {{tel}}
  • {{mail}}

Derslerimiz

Online Almanca Kursu

Online Almanca Kursu

Online Almanca Kursu

Almanca öğrenmek istiyor ancak zaman konusunda sıkıntı yaşıyorsan,

İşten veya nöbetten çıkıp ara vermeden dil kurslarına gitmekten ve verim alamamaktan sıkıldıysan,

Öğrenme hızını gruplara göre sınırlamak zorunda kalmadan, dilediğin her yerden Online Almanca Dersi alabilirsin. İster grup ister birebir ders. imkanı. Üstelik ihtiyacın olan tek şey internete sahip bir bilgisayar!

Gelişmiş sanal sınıf sistemi uygulaması ile ders anında soru sorabilme ve ders dokümanlarına direk ulaşım. Üstelik kaçırdığın dersin kaydını sonrasında izleyebilme imkanı.

Alanında uzman öğretmenimiz tarafından, sana özel hazırlanacak öğretim programı sayesinde Dünya Dil ve Akademi kalitesiyle Online Almanca Kursu almanın ayrıcalığını yaşa.

Online Almanca Kursu ile ulaşabileceğin ayrıcalıklar:

  • Kurs dönemi boyunca, kurs materyallerine ders öncesinde veya ders anında direk ulaşım,
  • Seviyene ve öğrenim hızına uygun sana özel program ile en üst seviyede öğrenme şansı,
  •  Periyodik seviye tespit sınavlarına ister kurs merkezimizde ister evden katılabilme imkanı,
  • Almanca Kursu Katılım Sertifikası .

Öğrencilerimizin gözünden biz==> Referanslarımız için tıklayın!

Dünya Dil ve Akademi Online Almanca Kursu ile ilgili daha fazla bilgi için bizi arayın.

 

online almanca kursu online almanca kursu tavsiye Almanca uzaktan eğitim dil kursları online


Toplam Yorum (10)

Filiz ogut abas

22.12.2019 | Cevapla

Almanca ogrenme

Dünya Dil ve Akademi

3.02.2020

Merhaba, detaylı bilgi için 0352 999 18 12 iletişim numaramızdan veya 0553 688 9538 whatsapp iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz

Dr.Mehmet A.

24.12.2019 | Cevapla

Gerçekten konusuna hakim, hem bilen hem öğretebilen bir öğretmen. Online nasıl olur diye düşünüyordum ama kursa gitmekten daha avantajlı. Yol, hazırlık için harcanan zamana yazık oluyor. Yaprak Angı'yı şiddetle tavsiye ediyorum.

Selahattin Demirel

6.01.2020 | Cevapla

Online ders ve sinav nsl oluyor. Sertifika veriyor musunuz

Dünya Dil ve Akademi

3.02.2020

Merhaba, detaylı bilgi için 0352 999 18 12 iletişim numaramızdan veya 0553 688 9538 whatsapp iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz.

Dr. Tolga B.

19.03.2020 | Cevapla

Yabancı dil öğrenmede online yolu daha önce hiç tecrübe etmemiştim. Yaprak Angı ile almanca online derslere başladıktan sonra hem hızlıca dil öğrenip sınavlarımı geçtim, hem de online eğitimin 'esnekliği, kişiye özel teknik ve zaman planlanması, farklı türlerde kaynakları aynı anda kullanabilmesi ve ekonomik olması' gibi faydalarından yararlandım. Almanca öğrenme hayali olan herkese Dünya Dil ve Akademi kursunu tavsiye ederim

Burak A.

4.04.2020 | Cevapla

Bir çok kez farklı konularda online ders almış olan biri olarak söylemeliyim ki "Öğretmen çok önemli." Gerek performans takibi gerekse derste ilgiyi canlı tutmayı başaran değerli öğretmenimizi kutluyorum. Native olmasından sanırım konulara çok hakim. Hiç sıkılmadım. Tavsiye ederim.

S. Zeynep A.

1.05.2020 | Cevapla

Eğlenceli ve sonuç odaklı. Tavsiye ederim.

Dr. Figen A.

7.05.2020 | Cevapla

Almanya'da doktorluk için B2 kursuna katıldım. Hem Türkçe'ye hem Almanca'ya hakim bir eğitmen.

Uzman Doktor Erkan Özduran ( Fizik Tedavi - Algoloji)

8.07.2020 | Cevapla

Değerli Yaprak Angı Hocamızdan 5 ay boyunca haftada 6 saat özel ders alarak 2020 Haziran ayında Goethe B2 sertifikasını aldım. Kolay anlaşılabilir anlatımı , eksiklerime göre ders programları düzenlemesi, sınava ve günlük yaşama yönelik çalışmaları ,akıcı Almanca konuşması , etkin çeviri yeteneği, ödevlerle desteklemesi ve takibi , sorularıma hiç sıkılmadan yanıt vermesi ve motivasyonuma yardımcı olması bu süreçte doğru bir öğretmen tercih ettiğimi bana gösterdi. Kendisine bu süreçte vermiş olduğu her türlü destekten ötürü teşekkür ediyorum. Almanca öğrenmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Yorum Yazın