Hakkımızda

Dünya Dil ve Akademi

Dünya Dil ve Akademi

Dünya Dil ve Akademi; yurtdışında doğup büyüyen ve Türkiye’de üniversite eğitimini tamamlayan 2 girişimci kadının, sektörde uzun süre deneyim kazanmasının ardından el ele vermesiyle kurulmuştur.

Dil öğretiminde birden fazla dilin anadil olarak kullanılması ve dillere olan hâkimiyetin varlığı, öğrenen taraftaki eksikliğin tespiti ve giderilmesinde çok önemli rol oynamaktadır. Bu noktadan yola çıkarak farklı ülkelerin öğretim sistemlerinin bizzat içinde yer almış olan kurucularımızın tecrübeleriyle harmanlanan bilgileri, Kayseri’de yabancı dil eğitim anlayışına yeni bir soluk getirmiştir. Kayseri yabancı dil kursu Dünya Dil ve Akademi uzman eğitmen kadrosunun başarısının temel sebeplerinden biri de,kuşkusuz bu tecrübeleri olmuştur.

 

iş ingilizcesi kursu

Başta Almanca ve İngilizce olmak üzere birçok alanda eğitim veren Kayseri yabancı dil kursu Dünya Dil ve Akademi, çok kısa sürede kursiyerlerin desteği ve tavsiyesiyle hızla büyümüş; artan talebe cevap verebilmek ve  daha kaliteli eğitim verebilmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak yeni dönemde yeni kurs merkezinde eğitime başlamıştır.

Dünya Dil ve Akademi farkını, referanslarımızın kaleminden okumak için tıklayın.

Dünya Dil ve Akademi